מסלולי הייעוץ

ייעוץ שינה

תהליך מותאם אישית לכל משפחה ואורכו תלוי ביכולות הילד ויכולות ההורים. התהליך מגיע לסיומו ברגע שמגיעים לכל היעדים שהגדרנו בתחילתו. אנחנו מתחילים בשיחת טלפון קצרה שלאחריה אני שולחת אליכם שאלון ייעוץ שינה המותאם לגיל ילדיכם. לאחר בחינת השאלון ניפגש לשיחה פנים מול פנים בה אפרט על הסיבות לקשיים בשינה ולאחר מכן אציג בפניכם את תוכנית העבודה ממנה נצא לדרך. בזמן התהליך אעמוד לרשותכם במייל או בטלפון לפי הצורך . .

תהליך מותאם אישית לכל משפחה ואורכו תלוי ביכולות הילד ויכולות ההורים. התהליך מגיע לסיומו ברגע שמגיעים לכל היעדים שהגדרנו בתחילתו. אנחנו מתחילים בשיחת טלפון קצרה שלאחריה אני שולחת אליכם שאלון ייעוץ שינה המותאם לגיל ילדיכם. לאחר בחינת השאלון ניפגש לשיחה ראשונה פנים מול פנים בה אפרט על הסיבות לקשיים בשינה ולאחר מכן אציג בפניכם את תוכנית העבודה ממנה נצא לדרך. בזמן התהליך אעמוד לרשותכם במייל או בטלפון לפי הצורך .בהמשך נתאם פגישות נוספות לפי הצורך במחיר מוזל .

במידה ואתם גרים בחו”ל או בקצוות הארץ ניתן לקיים את המפגש גם דרך הסקייפ.

הרצאה  למספר זוגות הורים ולאחר מכן אפשרות לשאילת שאלות רחבה.

הרצאות במגוון תחומים הנוגעים לשינה בקרב תינוקות, פעוטות וילדים לאנשי מקצוע, מטפלים והורים.

ליווי אחרי לידה

אם אדם יקר לכם הפך לא מזמן להורה טרי ואתם רוצים להעניק לו מתנה ייחודית שתהפוך לו את חווית ההורות לנעימה יותר – פנו אלי ואני אשמח להגיע אליו למפגש חד פעמי מתנה מכם!

מפגש בו נוכל להתמקד בקשיים הרלוונטים ובמתן מידע רלוונטי לגיל היילוד.

סדרת המשך למפגש הראשון בהתאם לצרכים של האם עם דגש על הכנה לשינה עצמאית בעתיד.
סדרה של 6 מפגשים בהם נשוחח על נושאים המטרידים אמהות לאחר לידה – הנקה, סדר יום, שינה, שיח נכון עם בן הזוג, המשפחה המורחבת, בחירת מסגרת המשך ועוד.. כל אלו יחד עם דגש על מידע פרקטי וחשוב על החודשים הראשונים.
מפגש בודד של קבוצת אמהות בו יינתן מעבר להכלה והקשבה גם מידע וכלים פרקטיים לחודשים הראשונים לאחר הלידה.

054-7912444

תמיד אשמח לייעץ ולענות על כל שאלה

בקרו בדף שלי

היחשפו לתכנים חדשים המפורסמים מידי שבוע

צור קשר

Paste your AdWords Remarketing code here