ייעוץ שינה

ייעוץ שינה

ייעוץ זה מתמקד בהענקת כלים להתמודד עם מצבים יומיומיים רבים, עם התמקדות בשינה, ומאפשר להתאים את התהליך באופן ספציפי לכל משפחה, מתוך ראיית הצרכים של כל הנוגעים בדבר.

למידה של שינה עצמאית מחזקת את הביטחון העצמי ומאפשרת לילד להסתמך על עצמו ולא על עזרת הוריו ובכך מייצרת פריחה, התפתחות והתמודדות בריאה. לא פחות חשוב מראיית הצרכים של הילד, קיימת חשיבות גדולה גם לצרכים של ההורים בשינה רצופה והתמודדות טובה ונכונה במטרה לאזן ולאפשר חיים משותפים ושלווים. במסגרת התהליך אתם לומדים כיצד לאפשר עצמאות לילדיכם, לסגל לו סדר יום נכון ומותאם לגילו ופרידה נכונה לקראת השינה ובכך מאפשרת גם רוגע ושקט להתנהלות יומיומית תקינה ללא עימותים.

כהורים, אנחנו רוצים להראות לילדינו שאנחנו לצדם, אנחנו מבינים ויודעים מה הצרכים שלהם ומחויבים להקנות להם הרגלים טובים שיעזרו להם  – להתפתח, לפתח ביטחון עצמי ולדעת שההורים שלהם סומכים עליהם שידעו להתמודד עם שינויים וסיטואציות שונות ומגוונות.

חבילות ייעוץ שינה

כלים פרקטים יחד עם תמיכה מוגברת ו3 פגישות לאורך התהליך – אורכו תלוי בקצב הילד וההורים אך מגיע לסיומו ברגע שמגיעים לכל היעדים שהגדרנו בתחילת התהליך. התהליך מתחיל בשיחת טלפון קצרה שלאחריה אני שולחת אליכם שאלון ייעוץ שינה המותאם לגיל ילדיכם. לאחר בחינת השאלון ניפגש לשיחה פנים מול פנים בה אפרט על הסיבות לקשיים בשינה ולאחר מכן אציג בפניכם את תוכנית העבודה ונצא לדרך. 
בזמן התהליך אני אקבל מכם דיווחים יומיומיים ושיחות טלפון מדי כמה ימים.  אני אנחה ואלווה אתכם באופן צמוד עד שנגיע לשינוי המיוחל.

תהליך מותאם אישית שאורכו תלוי בקצב אישי של המשפחה אך מגיע לסיומו ברגע שמגיעים לכל היעדים שהגדרנו בתחילת התהליך. התהליך מתחיל בשיחת טלפון קצרה שלאחריה אני שולחת אליכם שאלון ייעוץ שינה המותאם לגיל ילדיכם. לאחר בחינת השאלון ניפגש לשיחה פנים מול פנים בה אפרט על הסיבות לקשיים בשינה ולאחר מכן אציג בפניכם את תוכנית העבודה ונצא לדרך. בזמן התהליך אני אקבל מכם דיווחים יומיומיים ושיחות טלפון מדי כמה ימים. אני אנחה ואלווה אתכם באופן צמוד עד שנגיע לשינוי המיוחל.

מתמקד בפגישה פנים מול פנים ובליווי ממוקד באימייל. לאחר מילוי השאלון נתאם פגישה פנים מול פנים בה אני אציג בפניכם את תוכנית העבודה אותה תממשו לבדכם ובזמן התהליך תוכלו לפנות אלי עם שאלות באימייל ונבצע שיחת טלפון אחת לשבוע במשך כחודש.

במידה ואתם גרים בחו”ל או בקצוות הארץ ניתן לקיים את המפגש גם דרך הסקייפ.

הרצאה  למספר זוגות הורים ולאחר מכן אפשרות לשאילת שאלות רחבה.

הרצאות במגוון תחומים הנוגעים לשינה בקרב תינוקות, פעוטות וילדים לאנשי מקצוע, מטפלים והורים.

054-7912444

תמיד אשמח לייעץ ולענות על כל שאלה

בקרו בדף שלי

היחשפו לתכנים חדשים המפורסמים מידי שבוע

צור קשר

Paste your AdWords Remarketing code here