חן יקירה, היית נפלאה, ישרה, כנה ופתוחה. זהירה מספיק בשביל שהתהליך יוכל להמשיך לאורך זמן,מבינה את הסיטואציה ומתאימה את הייעוץ בדיוק למקום הנכון.מכוונת ועונה בחכמה על כל שאלה בעיה. תודה רבה רבה! אמשיך להמליץ עליך בלב שלם. את ראויה לזה. בהערכה רבה

עינב

אמא של רביד

חן, תודה רבה על הדברים שרשמת ועל כל ההדרכה והעזרה שנתת לנו לאורך התהליך. בהסתכלות אחורה על התהליך בחודשים האחרונים, ובעיקר בהשוואה לתהליך מקביל שעברנו על עמית כשהייתה בת שנתיים, אין ספק שהתהליך שהנחית אותנו לפיו התאים לנו מאוד. חל שיפור עצום בחוויית השינה עם נועה בחודשים האחרונים. ממצב בו הייתי חייבת להרדים אותה יום יום עם תלות של מגע או הרדמות במיטה שלנו- התקדמנו להירדמות עצמאית ונועה באמת אוהבת כעת את טקס ההרדמות, אפילו מחכה לו. ומבינה שהמיטה שלנו היא מחוץ לתחום עבורה. זה היה סוג של חלום רחוק שהתגשם! אני גם יודעת שיש לי קושי להציב גבולות לבנות בכל מה שקשור בשינה ובכך עזרת לי הרבה. ההדרכה שלך נתנה לי הרבה מאוד כלים להתמודדות וחיזקה אותי לאורך התהליך. היית תמיד זמינה וקשובה לצרכים ולקשיים והרגשתי שתמיד נתת תשובות ופתרונות ישימים, תוך הבנת האופי האישי שלי והקשיים שגם אני וגם נועה חוות במהלך השינויים. אני יודעת שלכאורה לא סיימנו את התהליך (מתוך בחירה שלי), כי עדיין אנחנו יושבים על יד נועה כמה דקות לפני שהיא נרדמת, אך בנקודת הזמן הזאת הדבר לא מעיק עליי ואני לגמרי בסדר עם זה. אני בהחלט ירצה לסיים את התהליך בשלב מסוים, ושמחה על כך שאת נותנת לי את האפשרות להתייעץ אתך גם בעתיד בנושא. אני בהחלט אעשה זאת. אז אין לי שום הערות. מבחינתי נתת מעל ומעבר למצופה. אז תודה רבה על הכל!! ונשתמע בהמשך.

סיוון

אמא של עמית בת 5 ונועה, בת שנתיים וחצי

הכרנו את היועצת חן כ”ץ ומאז השתנו חיינו. פשוט כך. עברנו תהליך עם ילד בן שנתיים ושבעה חודשים ותינוקת בת שבעה חודשים שלשניהם היו קשיים. כאשר בעלי היה סקפטי לחלוטין מהמהלך. כמה שזה נשמע נדוש וכו’ אבל החיים שלנו היום באמת נראים אחרת. חן היא לא סתם יועצת, היא מלאכית של ממש. אדם מקסים ומקצועי עם ידע ורצון לתת מכל כולה. היא חוותה איתנו את התהליך ברגישות ובנחישות ואני פשוט מודה על היום שפניתי אליה.

עמית

אמא של כרמל ותמר

אני יועצת תזונה אוכל ומזון הם העיסוק העיקרי שלי, אבל בראיית העולם שלי גם גורמים אחרים מזינים אותנו לא פחות כמו מערכות היחסים שלנו, הפעילות הגופנית שלנו וגם השינה. שינה היא קטליזטור לחילוף חומרים תקין, לחידוש מערכות ומנוחה כוללת. אם נולד לכם תינוק ואתם לא ישנים אתם יודעים על מה אני מדברת. כאן חן כ”ץ – יועצת משפחתית להורות ושינה נכנסה לתמונה. תוך שבוע!! הילדה שלי בת 6.5 חודשים ישנה לילה שלם בלי להתעורר, למדה לקחת את המוצץ לבד וגרמה לנו להשאר פעורי פה. אם אתם עדיין מתלבטים האם כן או לא להביא יועצת שינה ומשפחה, זה הזמן להפסיק. תתקשרו לחן ומיד. תאמינו לי שתתחילו לישון בלילה, יהיה לכם כוח לעשות מה שאתם אוהבים, לאכול טוב ובריא, לצאת (כן!) ולעשות ספורט. באחריות. תודה חן!!!

גלי

אמא שלי לילי בת 6 חודשים

חן היקרה, זה לא ייאומן. הוא פשוט נרדם עכשיו בקלות. מדבר לעצמו במיטה ואז נרדם. אנחנו כל הזמן אומרים לו כמה שהוא ילד גדול. אפילו קנינו לו נעלים של צעד ראשון והסברנו לו שיש לו נעלים כי הוא כבר גדול ואפילו ישן לבד. הוא באמת מבין הכל כמו שאמרת ועד עכשיו לא התייחסנו אליו ככה. תודה רבה על הכל !

עמית

אמא של נתנאל בן שנה

חן מס׳ 1! תאומים זה אתגר גדול גם להורים מנוסים, ובלי חן היינו הולכים לאיבוד!! אין ספק שהנסיון שלה עם תאומים והמקצועיות ביחד, הפכו את השינה של התאומים שלנו לרגועה, נינוחה, ובעיקר- במיטות שלהם!! היא מסבירה את הכל בצורה עניינית ורגועה, וכמובן מקפידה להמשיך לעקוב. ממליצה בחום!

אפרת

אמא לשקד בן 3, רז וגפן תאומים בני 5 חודשים

כשמך כן את! מלאת חן! המון – הרבה – תודה על הכל! אמנם מירב הייתה איתך בקשר יום יומי ואני רק ברקע, אבל הקפדתי לקחת חלק שוטף בנעשה ובביצוע ולקרוא (כמעט:-) כל התכתבות במייל שנשלחה בנינו לבינך. אני מודה שהייתי קצת סקפטי לנושא בתחילה (אם את זוכרת, שאלתי אותך לא מעט שאלות ספקניות כשנפגשנו.  אבל – מהרגע שבו התחלנו בתהליך לרגע לא הרגשתי כי מלווה אותנו מישהי “צעירה” בת גילי – אלא מדריכה ומלווה מקצועית ומנוסה – שהתייחסה לכל פרט וענתה באריכות ובסבלנות על כל שאלה שהתעוררה, גם בלילה, גם ביום, גם בסופש וגם בחג. הרווח לשמחתי הוא שלנו ושל הילדים שזכינו בך לעזרה, תמיכה והדרכה בתהליך כה חשוב! אין לתאר איך חיינו השתנו בנושא השינה מאז נכנסת לחיינו!אני בטוח שצופן לך עתיד מזהיר בתחום ומאחל להרבה זוגות צעירים ולהמון משפחות טרוטות עין שיקבלו ממך הדרכה והכוונה. אנחנו כמובן נמליץ בחום ובפה מלא! יישר כח! ותודה שוב על הכל!

ענר

אבא של אביב, בן 3 ונוגה בת 8 חודשים

חן המדהימה, מה היתי עושה בלעדיך??;) אז מזמן שלא הינו בקשר אבל.. רציתי לספר לך שבזכותך קיבלנו את הלילה שלנו בחזרה!! כמה נפלא זה לישון לילה שלם מבלי להתעורר.. רוצה להודות לך שעד היום את איתי וכל הדרכתך מהדהדת לי בראש.. אין לי דרך לתאר לך כמה נפלא זה לא להתעורר כל שלוש שעות לקטנטונת שלנו …תודה תודה תודה;)

אדווה

אמא של בר בת שנה וחודשיים

חן יקרה, את מדהימה! הגענו אליך די קטני אמונה שנחזור לישון לילה שלם מתישהו בשנים הקרובות, וגם, אם להודות על האמת, פחדנו להציב גבולות לתינוק כל כך מתוק וקטן, שכשהוא בוכה בלילה האינסטינקט הראשון הוא להרים אותו ולחבק אותו. גם בפעם העשירית… אבל הידע שלך והביטחון שנסכת בנו בסבלנות ופתיחות (גם כשהייתי קרצייה) חיזקו אותנו לנסות. והבלתי ייאמן קרה! ונורא מהר, כמו שהבטחת (חמסה וטפו טפו…). אז רצינו להודות לך מאוד ומכל הלב שעזרת לנו לעזור לחמוד הקטן שלנו, שממיס לנו את הלב כל בוקר מחדש, מבסוט מהחיים. את מהממת!!!

מיטל

אמא של נדב בן 10 חודשים

היי חן, מזמן לא דברנו והאמת שאני כל הזמן מפחדת לעדכן ולא מספיקה או מפחדת מעין הרע. בעצם הצלחת בגדול! הלילות שלנו שקטים כבר לא מעט זמן! אורי יודע להתנהל בעצמו וגם במצבים שוברי שגרה. נתתי לו כלים ובטחון בעצם לסמוך עליו ועלי. לראות את העצמאות שלו בצד הצרכים שלו. תודה רבה רבה על הכל!

שני

אמא של אורי בן 8 חודשים

054-7912444

תמיד אשמח לייעץ ולענות על כל שאלה

בקרו בדף שלי

היחשפו לתכנים חדשים המפורסמים מידי שבוע

צור קשר

Paste your AdWords Remarketing code here